5.3 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Plagosen katër persona në Viti

Katër persona janë plagosur sonte në Viti, ka bërë të ditur një nga doktorët e QKMF-së të këtij qyteti, Përparim Pajaziti.

Përmes një shkrimi në Facebook, Pajaziti ka thënë se katër personat kanë shkuar në Spital me plagë nga mjete të mprehta.

Viktimat janë bartur pastaj në Spitalin Rajonal të Gjilanit, pas marrjes së ndihmës së parë.

“4 persona kanë ardhur me plagë të shkaktuara nga mjete të mprehta, sipas gjitha gjasave me thikë. Ne u kemi dhënë ndihmën e parë dhe ata janë dërguar në spitalin rajonal në Gjilan”, shkroi Pajaziti në facebook.

<p>The post Plagosen katër persona në Viti first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy