5.3 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Mbyllet pa fitues ndeshja mes Anglisë dhe ShBA’së

Anglia dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndarë pikët në ndeshjen e tyre të dytë në Grupin B.

Ndeshja e zhvilluar sonte në stadiumin “Al Bayt” të Dohas u mbyll baras dhe pa gola.

Të dy ekipet regjistruan disa raste shënimi, por nuk ia dolën të gjenin rrugën për te goli.

Anglia mbetet lidere e grupit tani me 4 pikë, një më shumë se Irani që është i dyti
ShBA-të pozicionohen në vendin e tretë me 2 pikë, kurse Uellsi është i fundit me 1 pikë.

<p>The post Mbyllet pa fitues ndeshja mes Anglisë dhe ShBA’së first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles