12.9 C
New York
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Buy now

Vdes ish-ushtari i UÇK-së

Ka vdekur ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Rrahim Hajra.

Lajmi u bë i ditur nga familjarët dhe miqtë e të ndjerit nëpërmjet rrjeteve sociale.

Ai ishte një ndër të parë që iu bashkua UÇK-së, thuhet në njoftimet e tyre.

<p>The post Vdes ish-ushtari i UÇK-së first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,599FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles