8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Vasfije Krasniqi kthehet në Kuvend si vizitore, deputetët ngriten në këmbë dhe e duartrokasin

Ish-deputetja e Kosovës, Vasfije Krasniqi, sot ka qëndruar në Kuvend si vizitore pasi e la mandatin muaj më parë.

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, i ka uruar mirëseardhje, derisa deputetët u ngritën në këmbë për ta nderuar atë.

Vasfije Krasniqi e kishte lënë mandatin e deputetes për siç kishte thënë ajo shkaqe shëndetësore.

<p>The post Vasfije Krasniqi kthehet në Kuvend si vizitore, deputetët ngriten në këmbë dhe e duartrokasin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles