12.2 C
New York
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Buy now

U paraqit si vëllai i saj dhe ia mori të gjitha paratë dasmorit, Linda Hakaj e denoncon rastin

Këngëtarja nga Mitrovica, Linda Hakaj ka njoftuar për një mashtrim që është bërë në emrin e saj.

Ajo tha se një person që është paraqitur si vëllai i saj i ka marrë paratë nga një dasmor.

Hakaj theksoi se nuk e njeh personin në fjalë dhe se rastin do ta paraqes në Policinë e Kosovës.

Postimi i plotë:

Shoqeri dhe dashamire….
Nje person me emrin Shpejtim Hakaj (qe nuk e njoh as nuk e kame asgje ne fis)eshte lajmeru ne emrin tin kinse vellau im , dhe i ka marre te hollat kinse une i paskam kerku komplet paret dhe te dielen paska qene dashte me qene ne darsem , gje qe une nuk kam menaxher per dasmat i mija une flas vet me dasmoret. Ju lutem nese dikush lajmerohet ne emrin tim mos pranoni te bisedoni sepse nuk kam menaxher( i menaxhoj vet). Nuk i jap llogari askujt per te tilla raste sepse me mbiemrin Hakaj ka shume por nuk i njof.
049287864 eshte nr im personal per te gjithe ata qe jane te interesuar per dasmat dhe ahengjet e juaja familjare.
Rastin do ta paraqes ne Policin e Kosoves dhe do ti shkoj deri ne fund kesaj pune.
Me respekt Linda Hakaj.

<p>The post U paraqit si vëllai i saj dhe ia mori të gjitha paratë dasmorit, Linda Hakaj e denoncon rastin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,597FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy