12.9 C
New York
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Buy now

Sot mot i vranët e me reshje shiu

Sot mbi vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu.

Prishtina Weather njofton se reshjet e shiut vazhdojnë lokalisht edhe orëve të mëngjesit.

Ditën do të ketë intervale me diell por edhe vranësira.

Mot i ngjashëm pritet edhe gjatë ditëve në vijim.

<p>The post Sot mot i vranët e me reshje shiu first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,600FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy