8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Memli Krasniqi takon Walkerin në Washington: Përjetësisht mirënjohës për kontributin e tij historik për Kosovën

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi gjatë qëndrimit të tij në SHBA ka takuar edhe mikun e madh të Kosovës, William Walker.

Përmes një postimi në Facebook, Krasniqi është shprehur mirënjohës për kontributin historik të Walker për të vërtetën dhe të drejtën e Kosovës.

“Gjatë vizitës në SHBA, takuam edhe mikun e madh të Kosovës, ambasadorin William Walker. Kontributi i tij për të vërtetën dhe të drejtën e Kosovës është historik, i paharrueshëm dhe do të gëzojë përjetësisht mirënjohjen dhe falënderimin tonë të plotë. Është gjithmonë kënaqësi dhe nder i jashtëzakonshëm takimi dhe biseda me të!”, shkruan kreu i PDK-së.

<p>The post Memli Krasniqi takon Walkerin në Washington: Përjetësisht mirënjohës për kontributin e tij historik për Kosovën first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy