8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Konjufca ‘qorton’ deputetet e Vetëvendosjes: Uluni dhe mos bëni zhurmë

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca ua ka tërhequr vërejtjen deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, gjatë seancës së sotme të Kuvendit.

Konjufca u ka kërkuar atyre që të ulen në vendet e tyre dhe të mos bëjnë zhurmë.

“Deputetët e VV’së a mundeni mos me ba zhurmë edhe me u ulë në vendet tuaja”, u shpreh Konjufca.

<p>The post Konjufca ‘qorton’ deputetet e Vetëvendosjes: Uluni dhe mos bëni zhurmë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy