7 C
New York
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Buy now

Konfirmohet çifti më i ri i showbizz’it?

Prej disa ditësh përflitej se ish i dashuri i Kim Kardashian, komediani Pete Davidson ka nisur një romancë me modelen Emily Ratajkowski, por së fundmi ata janë kapur mat bashkë. Komediani dhe modelja u fotografuan së bashku për herë të parë në New York City të mërkurën.

Të dy u panë për herë të parë kur ish-ylli i “Saturday Night Live” mbërriti në apartamentin e modeles për ta marrë atë me SUV-në e tij. Megjithatë, për shkak të paparacëve, modelja u kthye brenda dhe komediani u largua. Më pas, ajo mori një taksi për t’u takuar me të në Brooklyn.

Romancë e re! Pete Davidson, 28 vjeç dhe Emily Ratajkowski, 31, konfirmuan se ishin në lidhje pasi u panë të përqafuar në New York City të mërkurën. Vazhdim: Të dy filluan të takoheshin pas divorcit të Emily nga Sebastian Bear¿McClard dhe ndarjes së Pete nga Kim Kardashian në gusht

Megjithatë, këtë herë ajo kishte në dorë një dhuratë për djalin e ditëlindjes. Davidson u takua me Ratajkowski në derën e ndërtesës së banimit ku ata ndanë një përqafim të ëmbël. Burimet janë shprehur se Pete është magjepsur pas modeles dhe faktit se është shumë inteligjente.

<p>The post Konfirmohet çifti më i ri i showbizz’it? first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,592FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles