9.7 C
New York
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Buy now

Insajderi: Ky është personi që sulmoi fizikisht kameramanin në veri

Sot në veri të Mitrovicës u sulmua kamermani i Insajderit, Jetmir Muji.

Në fotot e siguruara nga Insajderi shihet personi që e ka sulmuar Mujin. Personi në foto i takon nacionalitetit serb. Emri i tij ende nuk dihet.

Ndërsa policia i ka thënë Insajderit se ende nuk ka të arrestuar dhe se rasti është në fazën e hetimeve.

<p>The post Insajderi: Ky është personi që sulmoi fizikisht kameramanin në veri first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,601FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles