5.1 C
New York
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Buy now

Noizy ka disa fjalë për Loredanën pasi fitoi çmim në “MTV EMA”

Edhe këtë vit është mbajtur ceremonia e ndarjeve të çmimeve të “MTV Europe Music Awards”.

E artistja Loredana, ka rrëmbyer çmimin e “Artistes më të mirë zvicerane” dhe këtë për herë të tretë.

Pas fitores, këngëtaren e uruan shumë persona mirëpo urimi i Noizyt mori vëmendjen e mediave.

”Rrethoje veten me kampionë”, shkroi reperi sipër postimit.

<p>The post Noizy ka disa fjalë për Loredanën pasi fitoi çmim në “MTV EMA” first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,598FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles