8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Ky është stafi kosovar që punon në Ambasadën e ShBA’së, Ambasadori Hovenier u shpreh mirënjohje

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka publikuar fotografi me stafin kosovar që punon për misionin diplomatik amerikan në Prishtinë.

Përmes një postimi në Twitter, Hovenier u ka shprehur atyre mirënjohje për punën dhe thellimin e partneritetit Kosovë -SHBA, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

“Në ambasadën e SHBA’së në Prishtinë e vlerësojmë punën e madhe dhe dedikimin e stafit kosovar për çdo ditë, sot u ndalëm pak për t’i njohur kontributet e tyre thelbësore për misionin tonë. Mirënjohje e thellë për kolegët tanë për përkushtimin e tyre për avancimin e raporteve SHBA -Kosovë” ka shkruar Hovenier.

<p>The post Ky është stafi kosovar që punon në Ambasadën e ShBA’së, Ambasadori Hovenier u shpreh mirënjohje first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,583FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles