9.7 C
New York
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Buy now

Gjashtë të lënduar nga një aksident në Drenoc të Klinës, Policia jep detaje

Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar, si pasojë e një aksidenti mes një kombi dhe veture, që ka ndodhur pasditen e së mërkurës në fshatin Drenoc të Klinës, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Sipas Rugovës, personat e lënduar janë dërguar për tretman në Spitalin e Pejës.

“Sot rreth orës 17:20, Policia është informuar se në fshatin Drenoc-Klinë, ka ndodhur një aksident trafiku, në këtë aksident kanë qenë të involvuara një Kombi dhe një veturë, si pasojë e aksidentit 6 persona kanë pësuar lëndime trupore, të lënduarit janë dërguar ne Spitalin rajonal në Pejë për tretman mjekësor”, ka thënë Rugova.

<p>The post Gjashtë të lënduar nga një aksident në Drenoc të Klinës, Policia jep detaje first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,601FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles