5 C
New York
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Buy now

Ancelotti zbulon emrat e futbollistëve më të mirë që ka trajnuar në karrierë

Carlo Ancelotti ka zbuluar emrat e futbollistëve më të mirë me të cilët ai ka punuar si trajner.

Në listën prej pesë futbollistëve më të mirë me të cilët ka punuar, italiani zgjodhi dyshen e tanishme të Real Madridit, Vinicius Jr e Karim Benzema, legjendën braziliane Ronaldo, Cristiano Ronaldon, si dhe Zlatan Ibrahimovicin.

“Do të përmend Ronaldon, Cristiano Ronaldon, Ibrahimovicin, Benzeman dhe Viniciusin. Ka shumë prej tyre”, tha Ancelotti shfaqjen televizive italiane “Che Tempo Fa”.

Ancelotti përmendi edhe tre emra, që sipas tij, kanë qenë futbollistët me të mirë me të cilët ka luajtur.

“Nga periudha kur kam qenë lojtar, duhet të përmend van Basten, Baresin dhe Maldinin”, deklaroi trajneri i Real Madridit.

<p>The post Ancelotti zbulon emrat e futbollistëve më të mirë që ka trajnuar në karrierë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,593FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy