3.9 C
New York
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Buy now

Messi mund të kthehet në janar te Barcelona

Paris Saint-Germain mund ta humbas Lionel Messin gjatë afatit kalimtar të janarit, pasi Barcelona po kërkon që ta kthejë argjentinasin në një mënyrë magjepsëse.

Sipas Sport, katalanasit e duan Messin në janar dhe po kërkojnë ta rimarrin atë para merkatos së verës.

Këtë sezon parisienët janë dukur të dobët pa Messin dhe do të dëshironin ta mbanin atë në “Parc Des Princess”.

Por nëse Xavi dhe Barcelona detyrojnë një lëvizje, rikthimi i Messit mund të jetë i pashmangshëm.

Messi këtë sezon ka shpërthyer, pasi në 16 ndeshje ka shënuar 11 gola dhe ka asistuar 12 të tjerë.

<p>The post Messi mund të kthehet në janar te Barcelona first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy