9.7 C
New York
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Buy now

Ky është parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se të shtunën do të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Mëngjesi do të jetë i ftoftë ndërkaq gjatë ditës temperaturat do të shkojnë deri në 22 gradë.

Temperaturat minimale të cilat do të jenë prej 3 deri në 6 gradë, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 22 gradë Celsius.

Sa i përket parametrit të erës, do ta mbajë drejtimin e verilindjes e herë-herë edhe të juglindjes, e lehtë deri mesatare.

<p>The post Ky është parashikimi i motit për sot first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,601FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy