7.2 C
New York
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Buy now

Gjashtë persona bëhen për spital pasi u rrahën mes vete

Gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore pasi janë rrahur mes vete si shkak i një mosmarrëveshjeje.

Të gjithë të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku katër të dyshuar janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Rastin ka ndodhur në fshatin Malësi e Re të Prizrenit

<p>The post Gjashtë persona bëhen për spital pasi u rrahën mes vete first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,598FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles