3.5 C
New York
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Buy now

Faton Peci i hip fluturakes, ngacmon Përparim Ramën nga lartësia: E përjetuam ‘Prishtinën e përjetimeve’

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka ironizuar me gjendjen e krijuar sot në Prishtinë, pas nisjes së testimit të Unazës së Brendshme.

Përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Facebook, Peci ka shkruar se e përjetoi Prishtinën e përjetimeve, një shprehje që përdorej nga kryetari i kryeqytetit, Përparim Rama.

“Prishtinën e përjetimeve” e përjetuam sot, ama vetëm nëpërmjet hapësirës ajrore”, ka shkruar ai.

<p>The post Faton Peci i hip fluturakes, ngacmon Përparim Ramën nga lartësia: E përjetuam ‘Prishtinën e përjetimeve’ first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy