12.9 C
New York
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Buy now

Trend i rrezikshëm i frikësimit të prindërve në TikTok, po aplikohet edhe në Kosovë

TikTok është një nga rrjetet sociale që po përdoret për momentin më së shumti nga të rinjtë në botë, por edhe në Kosovë.

Aktualisht në vendin tonë është duke ndodhur një trend, ku qëllim është frikësimi i prindërve duke e montuar një video të një eksplodimi nga defekti i energjisë elektrike.

Pas realizimit të videos, përdoruesit videon ua dërgojnë prindërve ne rrjetet e tyre sociale ku komunikojnë dhe pastaj publikojnë reagimet e tyre në TikTok.

Më poshtë mund të shikoni video nga ky rreng që ka kapluar edhe përdoruesit shqiptarë.

<p>The post Trend i rrezikshëm i frikësimit të prindërve në TikTok, po aplikohet edhe në Kosovë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,600FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy