8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Sulmohet bashkëshorti i politikanes së njohur amerikane

Paul Pelosi, bashkëshorti i kryetares së Dhomës së Përfaqësuesve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Nancy Pelosi, është sulmuar në shtëpinë e tij në San Francisko në mëngjesin e së premtes.

Kështu ka njoftuar zyra e kryetares e cila vjen nga radhët e Partisë Demokratike në ShBA.

Drew Hammill, zëdhënës i Pelosit, ka thënë që sulmuesi është kapur dhe motivet e tij po hetohen.

Mësohet se kryetarja ka qenë në Washington gjatë kohës së sulmit ndaj bashkëshortit të saj.

<p>The post Sulmohet bashkëshorti i politikanes së njohur amerikane first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy