8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Përparim Rama del me deklaratë për kaosin në Prishtinë: Ju falënderoj për durimin që treguat

Testimi i sotshëm në kryeqytet për projektimin e Unazës së Brendshme, ka shkaktuar tollovi të mëdha trafiku në Prishtinë, duke frustruar qytetarët.

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka bërë një deklaratë publike, duke thënë se për këtë testim qytetarët ishin informuar nga data 26.10.2022.

Ai ka falenderuar qytetarët për durimin e treguar.

“E kuptoj plotësisht frustrimin e shumë qytetarëve rreth këtij testimi. Unë dhe stafi përgjegjës i Komunës së Prishtinës bashkëndjejmë me ju. Pavarësisht këtij frustrimi të shprehur, ju falënderoj përzemërsisht për durimin që treguat sot”, thuhet në deklaratën e Ramës

Kryetari Rama, po ashtu, ka falënderuar edhe Policinë e Kosovës për mbajtjen e rendit dhe qetësisë.

<p>The post Përparim Rama del me deklaratë për kaosin në Prishtinë: Ju falënderoj për durimin që treguat first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy