6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck dyshohet se janë ndarë dhe nuk jetojnë më bashkë

Ka pak kohë që kanë kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre por thashethemet se janë ndarë filluan menjëherë.

Së fundmi po flitet se çifti po kalon një krizë të thellë dhe momentalisht janë duke jetuar ndaras njëri-tjetrit.

Mesa duket, në pallatin ku kanë festuar dasmën, aktualisht jeton vetëm Jennifer Lopez, pasi pas mosmarrëveshjeve që kanë lindur Ben ka braktisur shtëpinë e tij dhd për t’u kthyer atje duhet të plotësojë një sërë kushtesh të vendosura nga JLO.

Përkundër thashethemeve të vazhdueshme deri më tani nuk ka pasur ndonjë konfirmim apo fakt që do të vërtetonte lajmet.

<p>The post Jennifer Lopez dhe Ben Affleck dyshohet se janë ndarë dhe nuk jetojnë më bashkë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy