12.2 C
New York
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Buy now

“Voto bre, bonja plus”, nënkryetari i Vushtrrisë detyron asamblisten e PDK-së të votojë në vend të kolegëve që nuk ishin në sallë

Nënkryetari i Komunës së Vushtrrisë, Shpëtim Zhegrova, i cili vjen nga radhët e PDK’së, është kapur nga kamerat duke e detyruar një asambleiste që të votojë në emër të kolegëve, që mungonin në seancë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Zhegrova dëgjohet duke i thënë një asambleiste që të votojë në emër të asambleistëve Arlind Gogolli dhe Lorik Maxhuni, të cilët nuk ishin në sallë.

Në video ai dëgjohet duke i thënë “voto të Arlindit”. Më pas dëgjohet duke thënë “edhe të Lorikut”, duke aluduar për Lorik Maxhunin, që është asambleist tjetër i kësaj partie.

“Voto të Arlindit, bonja plus. Voto bre qitja. Bonja tick. Edhe të Lorikit. Veç le qaty, o vec le qaty o shpirt”, dëgjohet duke thënë Zhegrova.

<p>The post “Voto bre, bonja plus”, nënkryetari i Vushtrrisë detyron asamblisten e PDK-së të votojë në vend të kolegëve që nuk ishin në sallë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,597FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy