5 C
New York
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Buy now

Vdes profesori i UP-së

Sot në moshën 66-vjeçare, pas një sëmundje të rendë, ka ndërruar jetë profesori i Universiteti të Prishtinës, profesor doktor Skënder Ahmetaj.

Ahmetaj ka dhënë një kontribut të çmuar në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina” si mësimdhënës i Fizikës për shumë vite, pastaj si prodekan në FSHMN dhe FIEK.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot në ora 16:00 në varrezat e fshatit Radishevë – Komuna e Skenderajt.

<p>The post Vdes profesori i UP-së first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,593FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy