3.5 C
New York
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Buy now

Ronaldo dhe Georgina e blejnë shtëpinë më të shtrenjtë në Portugali

Cristiano Ronaldo është duke menduar për fundin e karrierës dhe për rikthimin në atdhe për të jetuar.

Kështu, ylli portugez bashkë me partneren e tij, Georgina Rodriguez, e kanë blerë një pronë në rajonin Cascais të Portugalisë.

Sipas mediave të atjeshme, vlera e vilës së tyre të re është 11 milionë euro.

Megjithatë, me renovimin e saj, shuma mund të arrijë deri në 20 milionë euro, që do të bëhej si shtëpia më e shtrenjtë në Portugali, por edhe më luksozja njëkohësisht.

37 vjeçari aktualisht është pjesë e Manchester Unitedit, por mund të largohet prej aty në janar të vitit 2023.

Nuk përjashtohet mundësia që Ronaldo të rikthehet në klubin ku u rrit si lojtar, Sporting Lisbona para përfundimit të karrierës.

<p>The post Ronaldo dhe Georgina e blejnë shtëpinë më të shtrenjtë në Portugali first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles