9.1 C
New York
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Buy now

Në burgun e Lipjanit mbahet koncert për të miturit

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se në Qendrën Korrektuese për të Mitur në Lipjan, është mbajtur një concert, ku ka kënduar këngatari Deon Vuniqi.

Në faqen zyrtare të SHKK’së janë publikuar edhe pamje nga ky aktivitet.

“Përfshirja e të miturve në aktivitete kulturore, të miturve u lehtëson stresin, shkarkon energjitë negative, rritë humorin, përmirëson kujtesën dhe normalizon jetën e përditshme në qendër. Me rastin e mbajtjes së koncertit, në shenjë falënderimi për solistin e ri, Deon Vuniqi, drejtori i Qendrës Korrektese të Lipjanit, Ali Gashi, ndau mirënjohje”, thuhet në njoftim.

<p>The post Në burgun e Lipjanit mbahet koncert për të miturit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,597FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles