12.9 C
New York
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Buy now

Haxhiu për kthimin e Bislimit: S’është dashur të lejohet një poshtërim i tillë i Kosovës

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, ka thënë se kryeministri Kurti dhe zv. kryeminsitri Bislimi s’do të duhej që të lejonin një situatë kur një zyrtar i Qeverisë së Kosovës kthehet prapa pasi është futur në Serbi dhe i është dhënë leje për vizitë.

Haxhiu madje e ka quajtur poshtërim të Kosovës ngjarjen e sotme që ka ndodhur dhe thotë se duhet kuptuar me çfarë shteti po negociohet.

“Duhet kuptuar se me çfarë shteti po negociohet dhe të shikohet saktë e mirë rezultatet e një situate të tillë.

A ja ka vlejt që Kosova të poshtërohet në një mënyrë të tillë për të mos lejuar një zyrtar të Qeverisë së Kosovës”, ka thënë Haxhiu në Frontal.

Flet Besnik Bislimi: Një veturë e policisë na doli përpara në rrugë, s’na la të hymë në Beograd

<p>The post Haxhiu për kthimin e Bislimit: S’është dashur të lejohet një poshtërim i tillë i Kosovës first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,600FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles