5.1 C
New York
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Buy now

Ganimete Musliu publikon mesazhin plot ofendime, thotë se i erdhi pas replikave me ministrat e Qeverisë Kurti

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka publikuar në Facebook një mesazh me përmbajtje shqetësuese që ka marrë nga një person, pas replikave në Kuvend që kishte me dy ministrat e Qeverisë, Albulena Haxhiu dhe Hekuran Murati.

“Pas parashtrimit te pyetjeve parlamentare ne Kuvend ku pata replika me dy Ministra, në mesazhe private ne Facebook mu versul një monster.

Ftoj Bashkeshorten(nese e ka) Vajzat, rejat e ti dhe mbesat e ti qe të distancohen nga kjo monster Sepse për mua nuk është shqetesim kur një i tille shkruan në adresen time, unë shqetesohem për ato gra e vajza qe jetojne me te dhe paramendoni si i trajton një i tillë ato???”, ka shkruar Osmani sipër mesazhit të publikuar.

Deputetja Musliu gjatë ditës së sotme ka pasur replika në Kuvend me Ministren e Drejtësisë, Albulena Haxhiu dhe atë të Financave Hekuran Murati. /Reporteri.net

“S’kemi nevojë për mësues – puno e mos na sugjero”, përplasje mes Musliut dhe Haxhiut në Kuvend

 

<p>The post Ganimete Musliu publikon mesazhin plot ofendime, thotë se i erdhi pas replikave me ministrat e Qeverisë Kurti first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,598FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles