6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Futbollisti i Arsenalit theret me thikë në një qendër tregtare

Futbollisti i Arsenalit, Pablo Mari është therur me thikë nga një person në një qendër tregtare afër Milanos.

Sipas raportimeve, ai është njëri nga gjashtë personat e lënduar dhe aktualisht është në spital.

Pablo Mari është i huazuar nga Arsenali tek ekipi i Serie A, Monza.

<p>The post Futbollisti i Arsenalit theret me thikë në një qendër tregtare first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles