12.9 C
New York
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Buy now

Stresi publikon foton nga shtrati me një vajzë misterioze

Reperi Stresi vazhdon të përfolet sa i përket jetës private.

Reperi tha se ishte beqar, së fundmi ka ndarë një fotografi ku shihet në shtrat me një vajzë misterioze.

Në foton e publikuar nga Stresi, duken vetëm të pasmet e vajzës në fjalë. Si përshkrim, reperi ka vendosur vetëm një ikonë peshkaqeni.

Kujtojmë që pak javë më parë, kur u pyet për vajzën me të cilën është parë disa herë, reperi tha: “Ato videot që kanë dalë në club, ajo është një modele që jeton në Torino, Itali . E kam njohur në Itali, erdhi të bëjë një set fotografik në Shqipëri, është një shoqe shumë e mirë, nuk ka asgjë mes nesh.

Sot me dal edhe me vajzën e tezes ta bëjnë të dashur. Një femër të bukur e bëjnë të keqe, në aspektin moral. Jam prej 3 vitesh beqar dhe vazhdoj të jem kështu që s’kam ça them, jam beqar 100%”, theksoi reperi.

<p>The post Stresi publikon foton nga shtrati me një vajzë misterioze first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,599FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles