4.4 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Publikohen çmimet e derivateve për sot

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) caktoi çmimet tavan për shitjen e derivateve të naftës për 48 orët e ardhshme.

Sipas vendimit, çmimi maksimal i lejuar i naftës është 1.74 euro për litër, duke shënuar kështu rënie për një cent në krahasim me ditën e djeshme, ai i benzinës 1.40 euro dhe i gazit me 0.72 euro.

 

Këto çmime vlejnë deri ditën e enjte në ora 10:00.

<p>The post Publikohen çmimet e derivateve për sot first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy