8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Projektligji për Pagat në Sektorin Publik, MPB thërret konferencë

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Bardhyl Dobra, do të mbajë nesër konferencë për media.

Siç njoftohet në komunikatën për media ai në konferencë do të flasë për Projektligjin për Paga dhe për Projektligjin për Zyrtarët Publik.

Konferenca do të fillojë në orën 12:00.

<p>The post Projektligji për Pagat në Sektorin Publik, MPB thërret konferencë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy