8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

Një grua në Gjilan mbeti shtatzënë pas dhunimit

Një rast i dhunimit është raportuar të martën në Gjilan.

Viktima e dhunuar, sipas Policisë, pas kontrollit mjekësor ka rezultuar se është shtatzënë.

“Në konsultim me prokurorin, rasti është kualifikuar si ‘Dhunim’ dhe njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e Policisë.

Raste të shumta të dhunimeve dhe sulmeve seksuale janë raportuar ditëve të fundit në Kosovë.

Një rast i ngjashëm ishte dje në Istog ku një e mitur u raportua se ishte dhunuar seksualisht nga i dyshuari, xhaxhai i saj. /Reporteri.net

Ngjarje e rëndë në Istog: Xhaxhai dyshohet se e dhunoi mbesën e tij të mitur, Prokuroria jep detaje

<p>The post Një grua në Gjilan mbeti shtatzënë pas dhunimit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,583FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy