6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Në një shkollë në Prishtinë dikush po shpërndan libra fetarë

Te shkolla “Dardania” në Prishtinë, dikush ka shpërndarë sot libra fetarë dhe fletushka.

Për këtë ka njoftuar faqja “Vrojtuesit e Lagjes”, ku janë publikuar edhe fotografi të këtyre librave.

Libri që po shpërndahet është “Bibla ime e parë”.

“Sot tek shkolla Dardania, shperndarje e fletushkave dhe librave fetar per femije – Nga organizata te panjohur”, thuhet në postim.

<p>The post Në një shkollë në Prishtinë dikush po shpërndan libra fetarë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy