5 C
New York
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Buy now

Mot me diell dhe vranësira, temperaturat për sot

Sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se në vlerat e temperaturave minimale parashihen rritje të lehta, ndërsa në maksimale, parashihen ulje për 1-3 gradë celsius.

Minimalet do të lëvizin ndërmjet 5-8 gradë celsius. Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-22 gradë celsius.

<p>The post Mot me diell dhe vranësira, temperaturat për sot first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,593FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles