12.9 C
New York
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Buy now

Këto janë 12 ekipet tjera që e kanë siguruar kualifikimin tutje në Ligën e Kampionëve

Ka përfunduar edhe xhiroja e pestë e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Tashmë, 12 nga 16 ekipe kanë siguruar kualifikimin tutje.

Napoli, Liverpool, Club Brugge, Porto, Bayern Munich, Inter, Chelsea, Real Madrid, Manchester City, Dortmund, PSG dhe Benfica.

Edhe katër ekipe tjera do të bëhen të ditura javën e ardhshme, kur do të luhet xhiroja e fundit.

<p>The post Këto janë 12 ekipet tjera që e kanë siguruar kualifikimin tutje në Ligën e Kampionëve first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,599FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles