3.9 C
New York
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Buy now

Del videoja nga momenti kur Ronaldo refuzon të futet në lojë

Çështja që lindi mes Cristiano Ronaldos dhe Erik Ten Haag tashmë konsiderohet e përfunduar.

Pasi portugezi u ndëshkua Cristiano nga trajneri i tij për refuzimin për të bërë një zëvendësim në fund të lojës kundër Tottenham, ai u rikthye në stërvitje te Manchester United.

Megjithatë, ajo që ndodhi saktësisht atë natë në “Old Trafford” është diçka që vazhdon të preokupojë mediat.

Në këtë kuadër është publikuar një video përkatëse nga pankina e “djajve të kuq” në momentin kur Ten Haag i kërkon portugezit të futet në ndeshje.

Kështu ai i bën me shenjë Ronaldos, por numri 7 refuzon dhe pasi ka zbritur në fushë për t’u dhënë dorën lojtarëve që kanë dalë si zëvendësues, ai niset për në dhomën e zhveshjes në minutën e 87-të.

<p>The post Del videoja nga momenti kur Ronaldo refuzon të futet në lojë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles