9.7 C
New York
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Buy now

Aksident i rëndë trafiku në lagjen “Velania” në Prishtinë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme në lagjen “Velania” në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, një Golf dhe një taxi.

Në pamjet e publikuar, shihet se në vendin e ngjarjes kanë dalur Policia e Kosovës.

Gazeta Online Reporteri.net ka kontaktuar edhe policinë e Kosovës për detaje, por që të njejtit ende nuk kanë kthyer përgjigje.

<p>The post Aksident i rëndë trafiku në lagjen “Velania” në Prishtinë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,601FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles