3.9 C
New York
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Buy now

WhatsApp kthehet në funksion, pas ndërprerjes në mbarë botën

Platforma e mesazheve WhatsApp është rikthyer pas një ndërprerjeje që preku përdoruesit në mbarë botën.

Meta, e cila zotëron WhatsApp, tha se problemi ishte rregulluar, por nuk dha një arsye për ndërprerjen.

Njerëzit që përpiqeshin të dërgonin dhe të pranonin mesazhe në WhatsApp, filluan të raportojnë probleme pak para orës 08:00 BST.

Më shumë se 12,000 persona postuan brenda gjysmë ore, sipas faqes së internetit të statusit të shërbimit Down Detector.

<p>The post WhatsApp kthehet në funksion, pas ndërprerjes në mbarë botën first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy