8.1 C
New York
E diel, 27 Nëntor, 2022

Buy now

“Nuk mund të ndaloj së dashuruari me…”, Beatrix Ramosaj befason me deklaratën e fundit

Beatrix Ramosaj, është personazhi më i përfolur qysh nga hyrja e saj në “Big Brother VIP”, ku edhe krijoj lidhje me Donald Veshajn, lidhje kjo që nuk zgjati edhe jashtë mureve të kësaj shtëpie, ndonëse pak.

Këngëtarja vazhdon e komentohet, dhe secili postim i saj merr vëmendje mediatike.

Ajo ka folur për gjendjen e saj së fundmi.

Dikush e pyeti këngëtaren nëse ajo është e lumtur, dhe përgjigja e saj s’kishte si të ishte më e mirë se kjo që do mund ta lexoni.

Artistja fillimisht tha se është e shëndetshme dhe e lumtur, bie në dashuri me jetën dhe veten në mënyrën më të bukur të mundshme.

Ajo poashtu tha se është e bekuar nga Zoti, universi dhe vet jeta.

Trixa më tutje është falënderuese për shëndetin dhe sigurinë e familjes dhe më të dashurve të saj.

Ndryshe, ajo ka punuar së fundmi në projekte të reja, një nga të cilët do të lansohet shpejt.

<p>The post “Nuk mund të ndaloj së dashuruari me…”, Beatrix Ramosaj befason me deklaratën e fundit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,582FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy