3.5 C
New York
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Buy now

Nuk i kishte parë askush, Arjola Demiri publikon fotografi të jashtëzakonshme nga mosha 21 vjeçare

Aktorja e njohur, Arjola Demiri, vazhdon të jetë e komentuar për çdo postim që bën.

Kjo për shkak të pjesëmarrjes në Big Brother VIP, që i dha një famë të madhe pasi rrëfeu gjëra të ndryshme nga jeta dhe karriera profesionale.

E së fundmi 38-vjeçarja ka sjell disa momente nga e kaluara, ku shfaqet si 21 vejçare.

Ajo ka thënë se këto janë fotografi të papublikuara më më parë, për të cilat e dinin vetëm miqtë dhe familja.

Arjola madje ka zbuluar se në këto fotografi ishte në pritje të ëmbël.

<p>The post Nuk i kishte parë askush, Arjola Demiri publikon fotografi të jashtëzakonshme nga mosha 21 vjeçare first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy