12.9 C
New York
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Buy now

Mbledhja në Komision, vetëm Gazmend Gjyshinca nuk e nderon ambasadorin francez me ngritje në këmbë

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Gazmend Gjyshinca, ka injoruar ambasadorin e ri të Francës në Kosovë, Olivier Guerot.

Ky i fundit ka shkuar në Komisionin për Punë të Jashtme dhe Diasporë ku pjesë e komisionit është edhe deputeti Gjyshinca, i cili nuk është ngritur në këmbë për ta mirëpritur ambasadorin.

Gjyshinca nuk ngrihet në këmbë për ta mirëpritur ambasadorin e ri të Francës, edhe pse këtë gjë e bëjnë të gjithë anëtarët e tjerë që ishin ulur në të njëjtën tavolinë: Xhavit Haliti, Haki Abazi, Time Kadrijaj, Yllza Hoti e Doarsa Kica-Xhelili.Gjyshinca u mjaftua me përshëndetje me lëkundje koke./eo

<p>The post Mbledhja në Komision, vetëm Gazmend Gjyshinca nuk e nderon ambasadorin francez me ngritje në këmbë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,599FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles