6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Këto janë nëntë ekipet që e kanë siguruar kualifikimin tutje në Ligën e Kampionëve

Kanë përfunduar tetë ndeshjet e sontme në Ligën e Kampionëve dhe tashmë kanë filluar të qartësohen gjërat.

Gjithsej nëntë ekipe e kanë siguruar kualifikimin tutje në fazën e nokautit.

Napoli, Club Brugge, Bayern Munich, Chelsea, Real Madrid, Manchester City, Dortmund, PSG dhe Benfica janë ekipet që janë kualifikuar tutje.

Javën tjetër do të luhet raundi i fundit ku do të bëhen të ditura të gjitha ekipet që kalojnë tutje. /Express

<p>The post Këto janë nëntë ekipet që e kanë siguruar kualifikimin tutje në Ligën e Kampionëve first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles