12.9 C
New York
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Buy now

“Inati” i Hekuran Krasniqit dhe Anna’s mirëpritet nga adhuruesit e muzikës

Kënga “Inati” e kënduar nga këngëtarët Hekuran Krasniqi dhe Anna është mirëpritur nga publiku shqiptar.

Këngëtarët Hekuran Krasniqi dhe Anna kanë bashkuar forcat përsëri duke sjell duetin e radhës.

Bëhet fjalë për këngën “Inati”, e cila së bashku me videoklipin gjenden në “Youtube”.

Kjo këngë është duke u mirëpritur nga adhuruesit e muzikës shqipe.

<p>The post “Inati” i Hekuran Krasniqit dhe Anna’s mirëpritet nga adhuruesit e muzikës first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,600FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy