5.3 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

I burgosuri kosovar denoncon nënën në Polici: Më braktise dhe u bëra hajn

Një denoncim jo fort i zakonshëm për shoqërinë kosovare ka ndodhur dje në Prizren.

Një i ri ka denoncuar nënën e tij për braktisje.

Ky akt i nënës, sipas djalit e ka detyruar atë që të bëhet hajn.

“Ankuesi mashkull kosovar i mitur derisa ka qenë në vuajtje të dënimit, ka denoncuar nënën e tij të dyshuarën femër kosovare e cila e kishte braktisur djalin e saj të mitur dhe si pasojë e kësaj ankuesi kishte devijuar dhe ishte marrë me vepra penale të vjedhjes për të cilat është duke vuajtur dënim. Rasti nën hetime” thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

<p>The post I burgosuri kosovar denoncon nënën në Polici: Më braktise dhe u bëra hajn first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,700FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles