12.9 C
New York
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Buy now

Gjuajtja me armë zjarri në Podujevë, policia konfirmon dy të plagosur

Sot rreth orës 16:00 dy persona dyshohet se kanë mbetur të plagosur në qendër të qytetit në Podujevë.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Online Reporteri.net zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Sot rreth orës 16:00, është raportuar për gjuajtje me armë zjarri të ndodhur në rrugën “Nuhi Gashi” në Podujevë. Me të marrë informatën, policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga informacionet e para dyshohet se dy persona kanë marrë plagë nga arma e zjarrit”, tha fillimisht Borovci.

Dy të plagosurit kanë pranuar trajtimin e nevojshëm mjekësor, dhe policia po vazhdon me hetimin me qëllim identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarve.

“Ndërkohë që të plagosuri janë dërguar për trajtimin e nevojshëm mjekësor, policia ka vazhduar me veprime të ekzaminimit të vendngjarjes si dhe me veprime të tjera operativo-hetimore me qëllim identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarve të implikuar në rast”, tha zëdhënësi i policisë, Agron Borovci./Reporteri.net/

Gjuajtje me armë në Podujevë, një person plagoset në qendër të qytetit

Pamje dramatike nga Podujeva, një person plagoset në qendër të qytetit

<p>The post Gjuajtja me armë zjarri në Podujevë, policia konfirmon dy të plagosur first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,600FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy