6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Fillon ndeshja Bad News Eagles-TyLoo, këtu mund ta ndiqni LIVE

Pas pak minutave fillon ballafaqimi i “Bad News Eagles” ndaj TyLoo.

Bad News Eagles dhe TyLoo ballafaqohen sot nga ora 10:00, në kuadër të çerekfinales së të turneut të CS:GO Elisa Invitational Fall, përcjell GazetaBlic Sport.

Kjo ndeshje zhvillohet në formatin “Bo3” dhe fituesi do të përballet me fituesin e takimit Movistar Riders-SAW, teksa humbësi do të eliminohet.Këtë ballafaqim mund ta ndiqni LIVE tek streameri “Xhoci”.

Linku për LIVE

<p>The post Fillon ndeshja Bad News Eagles-TyLoo, këtu mund ta ndiqni LIVE first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles