12.9 C
New York
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Buy now

Është e mbuluar, Shkëndije Mujaj: Ende më pëlqen të ekspozohem

Shkëndije Mujaj, ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” përmes një lidhje Skype nga Zyrihu tregoi më shumë për jetën e saj personale.

Ajo iu përgjigj komenteve paragjykuese që vënë në dukje ekspozimin e formave duke thënë thjesht “më pëlqen të ekspozohem se s’më janë shuar ende nepsi dhe dëshirat”.

Ajo tregoi se falë besimit në Zot, ka gjetur një paqe që re ka kërkuar prej vitesh dhe s’do që askush t’ia prishë. Madje as edhe partneri i jetës.

E pyetur nga Bieta, ajo tha se dëshiron që partneri ta respektojë dhe t’i falë paqe shpirtërore. Ndërsa për fëmijë, Shkëndija pohoi se dëshiron një fëmijë “hallall” dhe një tjetër që të lutet për të.

<p>The post Është e mbuluar, Shkëndije Mujaj: Ende më pëlqen të ekspozohem first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,600FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy