6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Behgjet Pacolli ankohet te Elon Musk për një çështje

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli i është ankuar Elon Musk për shkak se në Kosovë, Shqipëri dhe në Maqedoni të Veriut s’ka ende hapësira për mbushjen e makinave elektrike të Teslas.

Pacolli ka thënë se edhe pse po afrohet fundi i vitit 2022, këto vende vazhdojnë të jenë pa “super mbushësin” e Teslas.

<p>The post Behgjet Pacolli ankohet te Elon Musk për një çështje first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy