5 C
New York
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Buy now

Behgjet Pacolli ankohet te Elon Musk për një çështje

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli i është ankuar Elon Musk për shkak se në Kosovë, Shqipëri dhe në Maqedoni të Veriut s’ka ende hapësira për mbushjen e makinave elektrike të Teslas.

Pacolli ka thënë se edhe pse po afrohet fundi i vitit 2022, këto vende vazhdojnë të jenë pa “super mbushësin” e Teslas.

<p>The post Behgjet Pacolli ankohet te Elon Musk për një çështje first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,592FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles